Development (trunk) - en to uk translation catalogue (294 entries)

en: %1$d image credit remaining. | %1$d image credits remaining.
uk[0]: %1$d інформація о зображеннях залишилась.
uk[1]: %1$d інформації о зображеннях залишилась.
uk[2]: %1$d інформацій о зображеннях залишилась.

en: %1$d images have been selected (%2$d unoptimized), with %3$d resizes (%4$d unoptimized).
uk: %1$d зображень обрано (%2$d неоптимізованих),%3$d мініатюр (%4$d неоптимізованих).

en: %1$d images in other folders need optimizing.
uk: %1$d зображень в інших директоріях вимагають оптимізації.

en: %1$d images in the Media Library have been selected (%2$d unoptimized), with %3$d resizes (%4$d unoptimized).
uk: У бібліотеці виявлено %1$d зображень (%2$d неоптимізованих), %3$d мініатюр (%4$d неоптимізованих).

en: %1$d images in the Media Library have been selected, unable to determine how many resizes and how many are unoptimized.
uk: У бібліотеці виявлено%1$d зображень, кількість мініатюр і неоптимізованих файлів визначити неможливо.

en: %d Webp images left to rename.
uk: %d WebP зображень залишилося перейменувати.

en: %d images
uk: %d зображень

en: %d trial
uk: %d прохід

en: %d trials
uk: %d проходів

en: %s is disabled
uk: %s вимкнений

en: %s is missing
uk: %s відсутній

en: %s is not writable
uk: %s недоступно для запису

en: %s only need one, used for conversion, not optimization
uk: %s для конвертації (не для оптимізації) файлів необхідна тільки одна утиліта

[ctx: A2 Hosting:]
en: with automatic EWWW IO setup
uk: з автоматичним налаштуванням EWWW IO

en: API Key will be validated when you save your settings.
uk: Збережіть налаштування, щоб активувати ключ.

en: Access denied.
uk: Доступ заборонено.

en: Access token has expired, please reload the page.
uk: Маркер доступу закінчився, будь ласка, перезавантажте сторінку.

en: Add MaxCDN to increase website speeds dramatically! Sign Up Now and Save 25%.
uk: Додати MaxCDN щоб збільшити швидкість сайту! Зареєструйтеся зараз і заощаджуйте 25%.

en: Advanced Settings
uk: Додаткові Налаштування

en: All Clear
uk: Усе Виконано

en: Alternative WebP Rewriting
uk: Альтернативний перезапис WebP

en: Amazon S3 image
uk: Зображення Amazon S3

en: Automatic Cloudinary upload
uk: Автоматичне завантаження до сервісу Cloudinary

en: Azure Storage image
uk: Зображення Azure Storage

en: Background color is used only if the PNG has transparency. Leave this value blank to skip PNGs with transparency.
uk: Фоновий колір використовується тільки для прозорих PNG. Залиште поле порожнім, щоб пропускати такі зображення.

en: Basic Settings
uk: Базові Налаштування

en: Bulk Delay
uk: Загальна затримка

en: Bulk Optimize
uk: Масова Оптимізація

en: Bulk Thumbnail Optimize
uk: Спільна оптимізація мініатюр

en: Bulk status has been reset, starting from the beginning.
uk: Загальний статус оптимізації скинутий, починаємо з початку.

en: Bulk status has been reset, the next bulk operation will start from the beginning.
uk: Загальний статус оптимізації скинутий, наступна оптимізація буде ініційована з самого початку.

en: Choose a gallery or
uk: Виберіть галерею або

en: Choose how long to pause between images (in seconds, 0 = disabled)
uk: Затримка між оптимізацією зображень (в секундах, 0 = вимкнути)

en: Click to toggle
uk: Натисніть, щоб переключити

en: Cloud Settings
uk: Налаштування Хмари

en: Cloud Status
uk: Статус Хмари

en: Cloud optimization API Key
uk: API ключ для хмарної оптимізації

en: Cloudinary image
uk: Зображення Cloudinary

en: Contribute directly via %s.
uk: Допоможіть безпосередньо через %s.

en: Conversion Settings
uk: Налаштування Конвертації

en: Conversion is only available for images in the Media Library (except WebP). By default, all images have a link available in the Media Library for one-time conversion. Turning on individual conversion operations below will enable conversion filters any time an image is uploaded or modified.
uk: Конвертація доступна тільки для зображень з Бібліотеки Зображень (крім WebP). За замовчанням у кожного файлу є опція ручної конвертації. Включення індивідуальних налаштувань нижче створить спеціальні фільтри, що спрацьовують при завантаженні або зміні файлу.

en: Convert Table
uk: Конвертувати Таблицю

en: Could not find %s
uk: Неможливо знайти %s

en: Could not remove image from table.
uk: Неможливо видалити зображення з таблиці.

en: Could not retrieve file path.
uk: Неможливо визначити шлях до файлу.

en: Debugging
uk: Режим налагодження

en: Debugging Information
uk: Інформація для налагодження

en: Deferred Optimization
uk: Відкладена Оптимізація

en: Delete originals
uk: Видалити оригінали

en: Disable Automatic Optimization
uk: Вимкнути Автоматичну Оптимізацію

en: Disable Creation
uk: Вимкнути Створення

en: Disable Optimization
uk: Вимкнути Оптимізацію

en: Disable Resizes
uk: Вимкнути зміну розмірів

en: Disabled
uk: Вимкнений

en: Do not optimize PNG images larger than this (in bytes)
uk: Не оптимізувати PNG, що більше зазначеного розміру (в байтах)

en: Do not optimize images smaller than this (in bytes)
uk: Не оптимізувати зображення менше зазначеного розміру (в байтах)

en: EWWW Image Optimizer could not create the tool folder
uk: EWWW Image Optimizer не може створити директорію для утиліт

en: EWWW Image Optimizer could not install tools in %s
uk: EWWW Image Optimizer не може встановити утиліти в %s

en: EWWW Image Optimizer is supported on Linux, FreeBSD, Mac OSX, and Windows
uk: Плагін EWWW Image Optimize працює на серверах під управлінням Linux, FreeBSD, Mac OSX та Windows

en: EWWW Image Optimizer requires exec(). Your system administrator has disabled this function.
uk: EWWW Image Optimizer вимагає exec() для роботи. На цьому сервері функція вимкнена адміністратором.

en: EWWW Image Optimizer uses %1$s, %2$s, %3$s, %4$s, %5$s, and %6$s. You are missing: %7$s. Please install via the %8$s or the %9$s.
uk: EWWW Image Optimizer використовує %1$s, %2$s, %3$s, %4$s, %5$s, та %6$s. Відсутнє: %7$s. Будь ласка, встановіт відсутнє за допомогою %8$s чи %9$s.

en: Elapsed: %.3f seconds
uk: Минуло: %.3f секунд

en: Enabled
uk: Увімкнений

en: Exclude full-size images from lossy optimization
uk: Виключити повнорозмірні зображення від оптимізації з втратами

en: Exclude full-size images from metadata removal
uk: Виключити оригінали зображень при видаленні метаданих

en: Faster lossy optimization
uk: Швидка оптимізація з втратами

en: Filename
uk: Файл

en: Finished
uk: Закінчено

en: Finished Optimization!
uk: Оптимізацію виконано!

en: Finished importing
uk: Імпортування закінчено

en: Folders to optimize
uk: Папки для оптимізації

en: For more details, visit the %1$s or the %2$s.
uk: Більше інформації можна знайти тут - %1$s чи тут -%2$s.

en: Force re-optimize
uk: Примусова повторна оптимізація

en: Forcing re-optimization of previously processed images.
uk: Примусова оптимізація раніше оброблених зображень.

en: Full size - %s
uk: Повний розмір - %s

en: Full size – %s
uk: Розмір – %s

en: GIF cloud optimization
uk: Хмарна оптимізація GIF

en: GIF to PNG
uk: GIF до PNG

en: Galleries
uk: Галереї

en: Gallery
uk: Галерея

en: Gallery ID
uk: ID Галереї

en: Gallery Name
uk: Ім'я Галереї

en: Grand Flagallery not installed.
uk: Grand Flagallery не встановлена.

en: Graphics libraries
uk: Графічні бібліотеки

en: HEX format (#123def)
uk: HEX формат (#123def)

en: Help translate EWWW I.O.
uk: Допоможіть у перекладі EWWW I.O.

en: Hide Conversion Links
uk: Сховати посилання на конвертування

en: Huffman Only (Faster)
uk: Huffman Only (Найшвидший)

en: If JPG quality is blank, the plugin will attempt to set the optimal quality level or default to 92. Remember, this is a lossy conversion, so you are losing pixels, and it is not recommended to actually set the level here unless you want noticable loss of image quality.
uk: Якщо налаштування якості JPG не задані, плагін буде використовувати значення за замовчанням, яке дорівнює 92, або визначить його сам. Перетворення відбувається з втратами, при ньому губляться пікселі і рекомендується виставити значення якості JPG самостійно, щоб уникнути втрат.

en: If exec() is disabled for security reasons (and enabling it is not an option), or you would like to offload image optimization to a third-party server, you may purchase an API key for our cloud optimization service. The API key should be entered below, and cloud optimization must be enabled for each image format individually.
uk: Якщо функція exec() відключена з міркувань безпеки (і включити її не можна) або оптимізація передається сторонньому серверу, можна підключити хмарну оптимізацію за допомогою ключа API. Ключ потрібно ввести нижче, а оптимізацію налаштувати для кожного формату зображень окремо.

en: If updated versions are available below you may either download the newer versions and install them yourself, or uncheck "Use System Paths" and use the bundled tools.
uk: Якщо доступна нова версія однієї з утиліт, можна завантажити її і встановити самостійно або відключити опцію "Використовувати системний шлях"  та встановити свої версії утиліт.

en: If updated versions are available below, you may need to enable write permission on the %s folder to use the automatic installs.
uk: Якщо доступна нова версія однієї з утиліт, може знадобитися зміна прав доступу на перезапис директорії %s для автоматичного встановлення.

en: If you have CPU cycles to spare, go with level %d
uk: Якщо на сервері є вільні ресурси процесора, перейдіть до рівня %d

en: If you have already installed the utilities in a system location, such as %s or %s, use this to force the plugin to use those versions and skip the auto-installers.
uk: Якщо потрібні утиліти вже встановлені в системній папці (%s або %s), використайте це, щоб змусити плагін працювати з ними і пропустити автовстановлення.

en: If you have disabled automatic optimization, enable this if you want Scheduled Optimization to include the latest two folders from the Media Library.
uk: Якщо автоматична оптимізація вимкнена, використайте цю опцію, щоб оптимізація за розкладом включала останні два каталоги з Бібліотеки Зображень.

en: If you would like to start over again, press the Reset Status button to reset the bulk operation status.
uk: Якщо потрібно провести повну оптимізацію повторно, натисніть кнопку "Скинути статус оптимізації".

en: Image Optimizer
uk: Оптимізатор

en: Image Size: %s
uk: Розмір: %s

en: Image Store Optimization
uk: Оптимізація сховища

en: Image Store Optimize
uk: Оптимізувати сховище

en: Image Type
uk: Тип

en: Images
uk: Зображення

en: Images stored in an Amazon S3 bucket can be optimized using our <a href="https://ewww.io/downloads/s3-image-optimizer/">S3 Image Optimizer</a>.
uk: Зображення, що знаходяться на Amazon S3 можуть бути оптимізовані за допомогою <a href="https://ewww.io/downloads/s3-image-optimizer/">S3 Image Optimizer</a>.

en: Images will not be optimized on upload. Images may be optimized with the Bulk Optimize tools or with Scheduled optimization.
uk: Зображення не будуть оптимізовані при завантаженні. Вони будуть оптимізовані тільки власноруч або при оптимізації за розкладом.

en: Import Images
uk: Імпортувати Зображення

en: Importing
uk: Імпортування

en: Include Media Library Folders
uk: Додати папки Бібліотеки Зображень

en: Insert Rewrite Rules
uk: Введіть правила для перезапису посилань (Rewrite Rules)

en: Insertion failed
uk: Помилка при додаванні

en: Insertion successful
uk: Додавання успішне

en: Install
uk: Встановити

en: Installation Instructions
uk: Інструкції, щодо встановлення

en: Installed
uk: Встановлено

en: Integrate MaxCDN within Wordpress using the W3 Total Cache plugin.
uk: Інтеграція MaxCDN в Wordpress за допомогою плагіна W3 Total Cache.

en: Intense (Slow)
uk: Intense (Повільний)

en: JPG background color:
uk: Колір фону JPG:

en: JPG cloud optimization
uk: Хмарна оптимізація JPG

en: JPG is generally much better than PNG for photographic use because it compresses the image and discards data. PNGs with transparency are not converted by default.
uk: Формат JPG (краще, ніж PNG) підходить для фотографій, так як при стисненні зображення видаляються зайві дані. Прозорі PNG НЕ конвертуються.

en: JPG quality level:
uk: Якість JPG:

en: JPG to PNG
uk: JPG до PNG

en: JPG to WebP conversion is lossy, but quality loss is minimal. PNG to WebP conversion is lossless.
uk: Конвертація JPG в WebP відбувається з втратами, але вони мінімальні. Конвертація PNG в WebP без втрат.

en: JPG/PNG to WebP
uk: JPG/PNG в WebP

en: Last optimization was completed on %1$s at %2$s and optimized %3$d images
uk: Остання оптимізація була %1$s в %2$s, оптимізовано %3$d зображень

en: Level %d
uk: Рівень %d

en: Levels 4 and above are unlikely to yield any additional savings.
uk: Рівень 4 і вище, навряд чи дають якісь додаткові заощадження у розмірі.

en: License Exceeded
uk: Ліцензія Закінчилась

en: License exceeded
uk: Ліцензія закінчилась

en: Longest Match (Fast)
uk: Longest Match (Швидкий)

en: Lossy JPG optimization
uk: Оптимізація JPG з втратами

en: Lossy PNG optimization
uk: Оптимізація PNG з втратами

en: Media Library
uk: Бібліотека Зображень

en: Migrate WebP Images
uk: Перенесення WebP зображень

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Missing finfo_file(), getimagesize() and mime_content_type() PHP functions
uk: Відсутні функції PHP finfo_file(), getimagesize() та mime_content_type()

en: NOTE:
uk: ВАЖЛИВО:

en: New images uploaded to the Media Library will be optimized automatically. If you have existing images you would like to optimize, you can use the %s tool.
uk: Нові зображення будуть оптимізовані автоматично. Якщо ж потрібно оптимізувати завантажені раніше файли, можна їх самостійно використовуючи %s.

en: NextGEN/Nextcellent not installed.
uk: NextGEN/Nextcellent не встановлено.

en: No attachment ID was provided.
uk: ID додатку не вказано.

en: No savings
uk: Не оптимізувати

en: No warnings here, just do it.
uk: Ніяких попереджень, просто зробіть це.

en: Not Verified
uk: Не Перевірено,

en: Not processed
uk: Не оптимізований

en: Off
uk: Вимкн

en: On
uk: Увімк

en: One path per line, must be within %s. Use full paths, not relative paths.
uk: Один адресу в рядку, повинен бути в межах %s. Використовуйте повний, а не відносний шлях.

en: Only need one of these:
uk: Необхідна тільки одна утиліта:

en: Operation Interrupted
uk: Операція Перервана

en: Operation timed out, you may need to increase the max_execution_time for PHP
uk: Перевищений час очікування, збільште параметр max_execution_time в налаштуваннях PHP

en: Optimization failed
uk: Оптимізація не виконана

en: Optimization skipped
uk: Оптимізація пропущена

en: Optimization stopped, reload page to resume.
uk: Оптимізація зупинена, обновіть сторінку, щоб продовжити.

en: Optimize
uk: Оптимізувати

en: Optimize Again
uk: Повторити Оптимізацію

en: Optimize All Images
uk: Оптимізувати Всі Зображення

en: Optimize Everything Else
uk: Оптимізувати інші зображення

en: Optimize Gallery
uk: Оптимізувати галерею

en: Optimize Media Library
uk: Оптимізувати Бібліотеку Зображень

en: Optimize Thumbs
uk: Оптимізувати мініатюри

en: Optimize images later via wp_cron, after image upload or generation is complete.
uk: Оптимізувати зображення пізніше за допомогою wp_cron, після завантаження зображення або завершення генерації.

en: Optimize now!
uk: Оптимізувати!

en: Optimized
uk: Оптимізовано

en: Optimized image:
uk: Оптимізовані:

en: Optimized size – %s
uk: Оптимізовано - %s

en: Optimizing
uk: Оптимізація

en: Original Restored
uk: Відновлено оригінал

en: Originals are never deleted, and WebP images should only be served to supported browsers.
uk: Оригінали не видаляються, зображення WebP можуть працювати лише в тих браузерах, які підтримують цей формат.

en: PNG cloud optimization
uk: Хмарна оптимізація PNG

en: PNG is generally better than GIF, but animated images cannot be converted.
uk: Формат PNG в цілому краще ніж GIF, але анімовані зображення не можна конвертувати.

en: PNG is generally better than GIF, but does not support animation. Animated images will not be converted.
uk: Формат PNG в цілому краще ніж GIF, але не підтримує анімацію. Анімовані зображення не будуть конвертовані.

en: PNG is generally much better than JPG for logos and other images with a limited range of colors. Checking this option will slow down JPG processing significantly, and you may want to enable it only temporarily.
uk: Формат PNG (краще, ніж JPG) підходить для лого та зображень з обмеженою кількістю кольорів. Активація опції істотно сповільнить процес обробки JPG. Можливо, цю функцію варто використовувати тимчасово.

en: PNG to JPG
uk: PNG до JPG

en: Please adjust permissions or create the folder
uk: Змініть права доступу або створіть директорію власноруч

en: Please adjust permissions or create the folder. If you have installed the tools elsewhere on your system, check the option to %s.
uk: Змініть права доступу або створіть директорію власноруч. Якщо утиліти встановлені в іншому місці на сервері, перевірте %s.

en: Please specify a valid library option, see "wp-cli help ewwwio optimize" for more information.
uk: Будь ласка, вкажіть коректну бібліотеку, дивіться довідку плагіну для більшої інформації ("wp-cli help ewwwio optimize").

en: Plugin Home Page
uk: Домашня сторінка плагіну

en: Plugin Status
uk: Статус Плагіна

en: Plugin Support
uk: Підтримка Плагіну

en: Pngout is free closed-source software that can produce drastically reduced filesizes for PNGs, but can be very time consuming to process images
uk: Утиліта PNGOUT - безкоштовне програмне забезпечення з закритим вихідним кодом, що використовується для зменшення обсягу файлів PNG, але для її роботи потрібно більше часу

en: Pngout was not installed: %1$s. Make sure this folder is writable: %2$s
uk: Утиліта PNGOUT не встановлена: %1$s. Переконайтеся, що директорія доступна для запису: %2$s

en: Pngout was successfully installed, check the Plugin Status area for version information.
uk: Утиліта PNGOUT встановлена, перевірте статус плагіна, щоб отримати більше інформації.

en: Previously Optimized
uk: Оптимізовані Раніше

en: Previously optimized images will be skipped by default.
uk: Раніше оптимізовані зображення будуть пропущені.

en: Processing
uk: Оброблення

en: Provide paths containing images to be optimized using "Scan and Optimize" on the Bulk Optimize page or by Scheduled Optimization.
uk: Вказати шляхи до зображень, що оптимізуються за розкладом або власноруч.

en: Purchase an API key.
uk: Придбати API ключ.

en: Re-optimize
uk: Оптимізувати повторно

en: Reduced by %01.1f%% (%s)
uk: Зменшено на %01.1f%% (%s)

en: Remove from table
uk: Видалити з таблиці

en: Remove metadata
uk: Видалити МЕТА-дані

en: Removes metadata and increases cpu usage dramatically.
uk: Видаляє МЕТА-дані і значно збільшує використання процесора.

en: Requires Attention
uk: Потребують Уваги

en: Requires an EWWW Image Optimizer Cloud Subscription.
uk: Для роботи потрібна підписка на хмарний сервіс оптимізації EWWW,

en: Reset Status
uk: Скинути статус оптимізації

en: Restore original
uk: Відновити оригінал

en: Resume previous bulk operation
uk: Продовжити минулу масову оптимізацію

en: Resume previous optimization
uk: Продовжити останню оптимізацію

en: Return to Media Library
uk: Повернутися до Бібліотеки Зображень

en: Rules verified successfully
uk: Правила перевірені успішно

en: Safe Mode is turned on for PHP. This plugin cannot operate in Safe Mode.
uk: Безпечний режим (safe mode) для PHP включений. Плагін не може працювати в цьому режимі.

en: Save Changes
uk: Зберегти Зміни

en: Scan and optimize
uk: Сканувати і оптимізувати

en: Scanning
uk: Сканування

en: Scanning, this could take a while
uk: Сканування, це може зайняти деякий час

en: Scheduled optimization
uk: Оптимізація за розкладом

en: Select All
uk: Вибрати Всі

en: Settings
uk: Налаштування

en: Settings Page
uk: Сторінка Налаштувань

en: Settings saved
uk: Налаштування збережено

en: Show Optimized Images
uk: Показати оптимізовані зображення

en: Site or Network admins can use this to prevent other users from using the conversion links in the Media Library which bypass the settings below.
uk: Адміністратори можуть використовувати цю опцію для запобігання конвертації файлів з бібліотеки зображень самими користувачами.

en: Skip Large PNG Images
uk: Пропускати великі PNG

en: Skip Small Images
uk: Пропускати малі зображення

en: Skipped image, ID:
uk: Пропущені, ID:

en: Skipped:
uk: Пропущені:

en: Speed up the lossy operations by performing less compression.
uk: Прискорте оптимізацію за рахунок зменшення ступеня стиснення.

en: Start Migration
uk: Початок Переносу

en: Start optimizing
uk: Почати оптимізацію

en: Stop Optimizing
uk: Зупинити Оптимізацію

en: Support EWWW I.O.
uk: Підтримайте EWWW I.O.

en: Temporary failure, seconds left to retry:
uk: Збій операції, повторна спроба через:

en: The EWWW Image Optimizer plugin is missing a required file. Please turn on debugging and post the information from the settings page via the support forums along with your request for help.
uk: EWWW Image Optimizer не може знайти необхідний файл. Будь ласка, увімкнуіть режим дебагу та опублікуйте інформацію зі сторінки з налаштуваннями через форум підтримки з вашим проханням про допомогу.

en: The EWWW Image Optimizer plugin tried to include a file but it was missing. Please turn on debugging and post the information from the settings page via the support forums along with your request for help.
uk: EWWW Image Optimizer намагается додати файл, але він відсутній. Будь ласка, увімкнуіть режим дебагу та опублікуйте інформацію зі сторінки з налаштуваннями через форум підтримки з вашим проханням про допомогу.

en: The database schema has changed, you need to convert to the new format.
uk: Структура бази даних була змінена, потрібно провести конвертацію в новий формат.

en: The image to the right will display a WebP image with WEBP in white text, if your site is serving WebP images and your browser supports WebP.
uk: Зображення праворуч виводить WebP файл з WEBP в білому тексті, якщо сервер працює з WebP і браузер підтримує даний тип файлів.

en: The migration is split into two parts. First, the plugin needs to scan all folders for webp images. Once it has obtained the list of images to rename, it will proceed with the renaming
uk: Перенесення ділиться на дві частини. Перша - плагін сканує директорії в пошуках WebP зображень. Після складання списку для перейменування, починаеться сам процес

en: The plugin keeps track of already optimized images to prevent re-optimization. There are %d images that have been optimized so far.
uk: Плагін зберігає інформацію про вже оптимізованні зображення, щоб уникнути повторної оптимізації. Вже було оптимізовано %d зображень.

en: The plugin will attempt to update image locations for any posts that contain the images. You may still need to manually update locations/urls for converted images.
uk: Плагін спробує оновити шлях до нового зображенню у всіх записах, де воно використано. Однак, може знадобитися ручне оновлення URL файлу де це необхідно.

en: The regular version of the EWWW Image Optimizer plugin is not permitted on WP Engine sites. However, the cloud version has been approved by WP Engine. Please deactivate EWWW Image Optimizer and install EWWW Image Optimizer Cloud to optimize your images.
uk: Звичайна версія EWWW Image Optimizer не дозволена для сайтів, що використовують WP Engine. Однак, хмарна версія дозволена WP Engine. Будь ласка, деактивуйте EWWW Image Optimizer і встановіть EWWW Image Optimizer Cloud для оптимізації ваших зображень.

en: The thumbnails for your new images have not been optimized.
uk: Мініатюри для нових зображень не були оптимізовані.

en: There are many ways to serve WebP images to visitors with supported browsers. You may choose any you wish, but it is recommended to serve them with an .htaccess file using mod_rewrite and mod_headers. The plugin can insert the rules for you if the file is writable, or you can edit .htaccess yourself.
uk: Для роботи з файлами WebP є кілька способів. Можна вибрати будь-який з них, але рекомендується використовувати .htaccess і заголовки mod_rewrite, mod_headers. Якщо .htaccess доступний для перезапису, плагін оновить правила автоматично (або можна зробити це вручну, самостійно).

en: There are no images to optimize.
uk: Не виявлено файлів, що вимагають оптимізації.

en: There are too many images to display.
uk: Занадто багато зображень для виводу.

en: This is not a lossless conversion.
uk: Це не конвертація без втрат (lossless).

en: This will enable scheduled optimization of unoptimized images for your theme, buddypress, and any additional folders you have configured below. Runs hourly: wp_cron only runs when your site is visited, so it may be even longer between optimizations.
uk: Увімкніть оптимізацію за розкладом для нових зображень, тем оформлення, BuddyPress і зображень в заданих папках. Щогодини: wp_cron запускається тільки коли сайт відвідують користувачі (оптимізація може запускатися і рідше).

en: This will remove ALL metadata: EXIF and comments.
uk: Будуть видалені ВСІ МЕТА-дані: EXIF і коментарі.

en: This will remove the original image from the server after a successful conversion.
uk: Видалити оригінал зображення з сервера після вдалої конвертації.

en: Thumbnail - %s
uk: Мініатюра - %s

en: Thumbnail – %s
uk: Мініатюра - %s

en: Title
uk: Назва

en: Total Savings:
uk: Всього збережено:

en: Unable to write file
uk: Неможливо додати запис до файлу

en: Unfortunately, the EWWW Image Optimizer plugin does not work with %s
uk: На жаль, плагін EWWW Image Optimizer не працює з %s

en: Unknown Savings
uk: Результат невідомий

en: Unoptimized Images
uk: Неоптимізовані

en: Unsupported file type
uk: Непідтримуваний тип файлу

en: Updates are optional, but may contain increased optimization or security patches
uk: Оновлення необов'язкові, але можуть містити поліпшення методів оптимізації або патчі системи безпеки

en: Use System Paths
uk: Використовувати системний шлях

en: Use any of these referral links to show your appreciation:
uk: Використайте будь-яке з цих реферальних посилань, щоб показати вашу вдячність:

en: Use this to provide information for support purposes, or if you feel comfortable digging around in the code to fix a problem you are experiencing.
uk: Використовуйте режим налагодження, щоб надати необхідну інформацію при зверненні до служби підтримки, чи для самостійного вирішення проблем з кодом плагіну.

en: Use this tool to optimize images outside of the Media Library and galleries where we have full integration. Examples: theme images, BuddyPress, WP Symposium, and any folders that you have specified on the settings page.
uk: Використовуйте цю опцію для оптимізації зображень поза бібліотеки і галерей, з якими вміє працювати EWWW. Опція дозволить оптимізувати зображення теми оформлення, BuddyPress, WP Symposium і зображення з інших, зазначених у налаштуваннях, папок.

en: Uses output buffering and libxml functionality from PHP. Use this if the Apache rewrite rules do not work, or if your images are served from a CDN.
uk: Використовує функціонал буферизації і libxml з PHP. Опція рекомендується лише у випадках, коли правила перезапису серверу не працюють коректно або зображення розміщені на сторонньому CDN.

en: Uses pngquant locally. Use EWWW I.O. Cloud for even better lossy compression.
uk: Використовується локальний плагін pngquant. Для кращої оптимізації рекомендуємо хмарний сервіс EWWW.

en: Valid values are 1-100.
uk: Допустимі значення 1-100.

en: Verified,
uk: Перевірено,

en: WARNING:
uk: УВАГА:

en: WARNING: Removes metadata. Requires GD or ImageMagick. PNG is generally much better than JPG for logos and other images with a limited range of colors.
uk: УВАГА: Видалення мета-даних вимагає GD або ImageMagick. Зображення у форматі PNG (краще, ніж JPG) підходять для лого та зображень з обмеженим набором кольорів.

en: WARNING: This is not a lossless conversion and requires GD or ImageMagick. JPG is much better than PNG for photographic use because it compresses the image and discards data. Transparent images will only be converted if a background color has been set.
uk: УВАГА: Це не стиснення без втрат і вимагає GD або ImageMagick. Зображення у форматі JPG (краще, ніж PNG) підходять для фотографій, так як в цьому режимі стискаються дані і видаляються непотрібні. Прозорі зображення конвертуються якщо заданий фон.

en: We have %d images to optimize.
uk: Виявлено %d зображень для оптимізації.

en: Web Hosting:
uk: Хостінг:

en: When enabled, uploads to the Media Library will be transferred to Cloudinary after optimization. Cloudinary generates resizes, so only the full-size image is uploaded.
uk: Коли опція увімкнена зображення, що завантажуються, будуть переноситися в Cloudinary після оптимізації. Cloudinary створює мініатюри самостійно, завантажуються тільки повнорозмірні файли.

en: While most users will not notice a difference in image quality, lossy means there IS a loss in image quality.
uk: Не дивлячись на те, що багато відвідувачів не помітять різницю в якості зображень, це НЕ означає, що її немає.

en: Wordpress, your theme, and other plugins generate various image sizes. You may disable optimization for certain sizes, or completely prevent those sizes from being created.
uk: Wordpress, використовувана тема оформлення і плагіни можуть створювати зображення різних розмірів. Для певних типів зображень можна вимкнути оптимізацію або заборонити створення довільних мініатюр повністю.

en: Would you like to help support development of this plugin?
uk: Чи не бажаєте допомогти в розвитку цього плагіна?

en: Write a review.
uk: Напишіть відгук.

en: Xtreme! (Slowest)
uk: Xtreme! (Найповільніший)

en: You can use the rewrite rules below to serve WebP images with Apache.
uk: Правила перепису посилань (rewrite rules) нижче можна використовувати для роботи WebP на серверах під керуванням Apache.

en: You do not appear to have uploaded any images yet.
uk: У бібліотеці поки що немає зображень.

en: You don't have permission to install image optimizer utilities.
uk: У вас немає прав доступу на встановлення утиліт для оптимізації.

en: You don't have permission to optimize images.
uk: У вас недостатньо прав для оптимізації зображень.

en: You don't have permission to work with uploaded files.
uk: У Вас немає прав доступу для роботи з завантаженими файлами.

en: You should import Media Library images into the table to prevent duplicate optimization.
uk: Для початку треба імпортувати зображення бібліотеки до таблиць плагіна, щоб попередити повторну оптимізацію.

en: automatically
uk: автоматично

en: command not found on your system
uk: команда не знайдена в системі

en: could not move pngout
uk: переміщення pngout не можливе

en: could not set permissions
uk: неможливо встановити права доступу

en: default
uk: за замовчанням

en: disable
uk: вимкнуто

en: enable %s to %s conversion
uk: увімкніть %s для конвертації %s

en: extra PNG compression (slower)
uk: додаткове стискання PNG (повільніше)

en: extraction of files failed
uk: виникла помилка при вилученні файлів

en: manually
uk: власноруч

en: not required
uk: не вимагається

en: of
uk: з

en: optimize all galleries
uk: оптимізувати всі галереї

en: optimized %1$d images, usage will reset in %2$d day. | optimized %1$d images, usage will reset in %2$d days.
uk[0]: оптимізовано %1$d зображення, буде скинуто через %2$d день.
uk[1]: оптимізовано %1$d зображення, буде скинуто через %2$d дні.
uk[2]: оптимізовано %1$d зображень, буде скинуто через %2$d днів.

en: optipng optimization level
uk: рівень оптимізації optipng

en: page
uk: сторінка

en: png tools are disabled
uk: утиліта png tools вимкнена

en: pngout optimization level
uk: рівень оптимізації pngout

en: required for automatic pngout installer
uk: необхідно для автоматичного встановлення pngout

[ctx: string will be something like "media" or "nextgen"]
en: Optimizing %1$s with a %2$d second pause between images.
uk: Оптимізуємо %1$s з %2$d сек паузою між зображеннями.

en: tar command not found
uk: неможливо виконати команду tar

en: used %1$d of %2$d, usage will reset in %3$d day. | used %1$d of %2$d, usage will reset in %3$d days.
uk[0]: використано %1$d з %2$d, квота буде скинута через %3$d день.
uk[1]: використано %1$d з %2$d, квота буде скинута через %3$d дні.
uk[2]: використано %1$d з %2$d, квота буде скинута через %3$d днів.

en: version
uk: версія
