Development (trunk) - en to nl translation catalogue (282 entries)

en: manually
nl: manueel

en: Pngout is free closed-source software that can produce drastically reduced filesizes for PNGs, but can be very time consuming to process images
nl: Pngout is gratis gesloten-source software die de bestandsgrootte van PNG's drastisch kan verminderen, Maar de verwerking van afbeeldingen kan uitermate veel tijd vragen

en: On
nl: Aan

en: Off
nl: Uit

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: %s only need one, used for conversion, not optimization
nl: %s behoeft er maar één, gebruikt voor conversie, niet voor optimalisatie.

en: Graphics libraries
nl: Grafische Bibliotheek

en: Only need one of these:
nl: Behoeft er maar één van deze:

en: command not found on your system
nl: instructie niet gevonden op uw systeem

en: not required
nl: niet benodigd

en: required for automatic pngout installer
nl: nodig voor automatische installatie van pngout

en: Cloud Settings
nl: Cloud Instellingen

en: Basic Settings
nl: Basis Instellingen

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde Instellingen

en: Conversion Settings
nl: Omzettings Instellingen

en: If exec() is disabled for security reasons (and enabling it is not an option), or you would like to offload image optimization to a third-party server, you may purchase an API key for our cloud optimization service. The API key should be entered below, and cloud optimization must be enabled for each image format individually.
nl: Indien exec() uitgeschakeld is voor veiligheidsredenen (en wanneer inschakelen geen optie is), of indien u de optimalisatie van afbeeldingen wil laten doen op een andere server, kan u een API sleutel aanschaffen voor onze cloud optimalisatie dienst. De API sleutel dient hieronder ingevoerd te worden en de cloud optimalisatie dient voor elk afbeeldingsformaat afzonderlijk geactiveerd te worden.

en: Purchase an API key.
nl: Schaf een API sleutel aan.

en: API Key will be validated when you save your settings.
nl: API Sleutel zal gevalideerd worden bij opslaan van uw instellingen.

en: JPG cloud optimization
nl: JPG cloud optimalisatie

en: PNG cloud optimization
nl: PNG cloud optimalisatie

en: extra PNG compression (slower)
nl: Bijkomende PNG compressie (trager)

en: GIF cloud optimization
nl: GIF cloud optimalisatie

en: Faster lossy optimization
nl: Snellere optimalisatie met kwaliteitsverlies

en: Speed up the lossy operations by performing less compression.
nl: Verhoog de snelheid van bewerkingen met kwaliteitsverlies door compressie te verminderen.

en: Debugging
nl: Foutopsporing

en: Use this to provide information for support purposes, or if you feel comfortable digging around in the code to fix a problem you are experiencing.
nl: Gebruik dit om informatie te verschaffen voor ondersteuning of wanneer u zelf in de code wil kijken of u een probleem dat u ondervond zelf kan oplossen.

en: Remove metadata
nl: Verwijder metadata

en: This will remove ALL metadata: EXIF and comments.
nl: Dit verwijdert ALLE metadata: EXIF and commentaren.

en: Lossy JPG optimization
nl: JPG compressie met kwaliteitsverlies

en: WARNING:
nl: WAARSCHUWING:

en: While most users will not notice a difference in image quality, lossy means there IS a loss in image quality.
nl: Alhoewel de meeste gebruikers het niet zullen opmerken is er wel degelijk verlies van kwaliteit bij compressie met kwaliteitsverlies.

en: Requires an EWWW Image Optimizer Cloud Subscription.
nl: EWW Image Optimizer Cloud abonnement vereist.

en: Lossy PNG optimization
nl: PNG compressie met kwaliteitsverlies

en: Uses pngquant locally. Use EWWW I.O. Cloud for even better lossy compression.
nl: Maakt lokaal gebruik van pngquant. Gebruik EWWW I.O. Cloud voor een nog betere compressie met kwaliteitsverlies.

en: Bulk Delay
nl: Bulk pauze

en: Automatic Cloudinary upload
nl: Automatisch opladen naar Cloudinary

en: When enabled, uploads to the Media Library will be transferred to Cloudinary after optimization. Cloudinary generates resizes, so only the full-size image is uploaded.
nl: Indien ingeschakeld worden afbeeldingen, opgeladen naar de Media Bibliotheek, doorgezonden naar Cloudinary na optimalisatie. Claudinary genereert de vershillende afmetingen, dus alleen de afbeelding op volle groote wordt opgeladen.

en: optipng optimization level
nl: optipng optimalisatie niveau

en: Level %d
nl: Niveau %d

en: %d trial
nl: %d proef

en: %d trials
nl: %d proeven

en: default
nl: standaard

en: pngout optimization level
nl: pngout optimalisatie niveau

en: Xtreme! (Slowest)
nl: Xtreem! (Traagste)

en: Intense (Slow)
nl: Intens (Traag)

en: Longest Match (Fast)
nl: Longest Match (Snel)

en: Huffman Only (Faster)
nl: Huffman Only (Sneller)

en: If you have CPU cycles to spare, go with level %d
nl: Indien uw CPU krachtig genoeg is, probeer niveau %d

en: Scheduled optimization
nl: Geplande optimalisatie

en: This will enable scheduled optimization of unoptimized images for your theme, buddypress, and any additional folders you have configured below. Runs hourly: wp_cron only runs when your site is visited, so it may be even longer between optimizations.
nl: Dit schakelt geplande optimalisatie in van de afbeeldingen van uw thema, van buddypress en van alle bijkomende mappen die u hebt geselecteerd. Wordt elk uur uitgevoerd: maar wp_cron werkt alleen als uw website bezocht wordt, de tijd tussen optimalisaties kan dus eventueel langer zijn.

en: Folders to optimize
nl: Te optimaliseren Mappen

en: One path per line, must be within %s. Use full paths, not relative paths.
nl: Een pas per lijn, moet zich onder %s bevinden. Gebruik volledig pad, geen relatief pad.

en: Provide paths containing images to be optimized using "Scan and Optimize" on the Bulk Optimize page or by Scheduled Optimization.
nl: Geef pad naar afbeeldingen die geoptimaliseerd moeten worden met "Scan en Optimaliseer" op de Bulk Optimizer pagina of tijdens Geplande Optimalisatie.

en: Deferred Optimization
nl: Uitgestelde optimalisatie

en: Optimize images later via wp_cron, after image upload or generation is complete.
nl: Optimaliseer afbeeldingen later via wp_cron, na het uploaden of nadat aanmaak is voltooid.

en: Disable Automatic Optimization
nl: Schakel Automatische Optimalisatie uit.

en: Images will not be optimized on upload. Images may be optimized with the Bulk Optimize tools or with Scheduled optimization.
nl: Afbeeldingen worden niet geoptimaliseerd tijdens het opladen. Afbeeldingen kunnen geoptimaliseerd worden met de Bulk Optimizer of met de Geplande Optimalisatie.

en: Include Media Library Folders
nl: Media bibliotheekmappen inbegrepen

en: If you have disabled automatic optimization, enable this if you want Scheduled Optimization to include the latest two folders from the Media Library.
nl: Indien u automatische optimalisatie hebt uitgeschakeld, kan u dit selecteren om de laatste twee bibliotheekmappen mee te nemen in de geplande optimalisatie.

en: Disable Resizes
nl: Formaat aanpassen uitschakelen

en: Wordpress, your theme, and other plugins generate various image sizes. You may disable optimization for certain sizes, or completely prevent those sizes from being created.
nl: Wordpress, uw thema en andere plugins creëren verschillende formaten van elke afbeelding. U kan de optimalisatie van bepaalde formaten uitschakelen of het aanmaken van deze formaten volledig voorkomen.

en: Disable Optimization
nl: Schakel optimalisatie uit

en: Disable Creation
nl: Schakel creatie uit

en: Skip Small Images
nl: Kleine afbeeldingen overslaan

en: Do not optimize images smaller than this (in bytes)
nl: Optimaliseer geen afbeeldingen kleiner dan dit (in bytes)

en: Skip Large PNG Images
nl: Sla grote PNG afbeeldingen over

en: Do not optimize PNG images larger than this (in bytes)
nl: Optimaliseer geen PNG afbeeldingen groter dan dit (in bytes)

en: Exclude full-size images from lossy optimization
nl: Gebruik geen  compressie met kwaliteitsverlies voor afbeeldingen op ware grootte

en: Exclude full-size images from metadata removal
nl: Meta-data niet verwijderen van full-size afbeeldingen.

en: Use System Paths
nl: Gebruik de System Paths

en: If you have already installed the utilities in a system location, such as %s or %s, use this to force the plugin to use those versions and skip the auto-installers.
nl: Indien u bepaalde hulpprogramma's reeds hebt geïnstalleerd op uw systeem, bvb in %s of %s, gebruik dit zodat de plugin deze versies zou gebruiken ipv de auto-installatie.

en: disable
nl: uitschakelen

en: Conversion is only available for images in the Media Library (except WebP). By default, all images have a link available in the Media Library for one-time conversion. Turning on individual conversion operations below will enable conversion filters any time an image is uploaded or modified.
nl: Omzetting is alleen beschikbaar voor afbeeldingen in de Media Bibliotheek (uitgezonderd WebP). Standaard hebben alle afbeeldingen een snelkoppeling in de Media Bibliotheek voor eenmalige omzetting. Inschakeling van individuele omzettingen hieronder zullen omzetting filters inschakelen bij het opladen of wijzigen van een afbeelding.

en: NOTE:
nl: NOTA:

en: The plugin will attempt to update image locations for any posts that contain the images. You may still need to manually update locations/urls for converted images.
nl: De plugin tracht het pad van alle afbeeldingen in elke post die afbeeldingen bevat aan te passen. Het kan zijn dat u manueel het pad/de URL van omgezette afbeeldingen moet aanpassen.

en: Hide Conversion Links
nl: Verberg de omzettings snelkoppelingen

en: Site or Network admins can use this to prevent other users from using the conversion links in the Media Library which bypass the settings below.
nl: Site of Netwerk admins kunnen dit gebruiken om andere gebruikers te beletten deze links te gebruiken om de instellingen hieronder ongedaan te maken.

en: Delete originals
nl: Wis Originelen

en: This will remove the original image from the server after a successful conversion.
nl: Dit verwijdert de originele afbeelding van de server na een gelukte omzetting.

en: JPG/PNG to WebP
nl: JPG/PNG naar WebP

en: JPG to WebP conversion is lossy, but quality loss is minimal. PNG to WebP conversion is lossless.
nl: Kwailiteitsverlies bij conversie van JPG naar WebP is minimaal, van PNG naar WebP is er geen kwailteitsverlies.

en: Originals are never deleted, and WebP images should only be served to supported browsers.
nl: Originelen worden nooit gewist en WebP afbeeldingen mogen enkel aangeboden worden aan ondersteunde browsers.

en: You can use the rewrite rules below to serve WebP images with Apache.
nl: U kan gebruik maken van de rewrite rules hieronder om WebP afbeeldingen aan te bieden met Apache.

en: Alternative WebP Rewriting
nl: Alternatief WebP Herschrijven

en: Uses output buffering and libxml functionality from PHP. Use this if the Apache rewrite rules do not work, or if your images are served from a CDN.
nl: Maakt gebruik van uitvoer buffering en de libxml functie van PHP. Gebruik dit als de Apache rewrite regels niet werken, of als Uw afbeeldingen worden geserveerd via een CDN.

en: enable %s to %s conversion
nl: schakel %s naar %s omzetting in

en: Removes metadata and increases cpu usage dramatically.
nl: Verwijdert metadata en verhoogt CPU gebruik dramatisch.

en: PNG is generally much better than JPG for logos and other images with a limited range of colors. Checking this option will slow down JPG processing significantly, and you may want to enable it only temporarily.
nl: PNG is algemeen veel beter dan JPG voor logos en andere afbeeldingen met een beperkt aantal kleuren. Deze optie vertraagt JPG omzetting in belangrijke mate en u zou deze optie eventueel slechts tijdelijk kunnen inschakelen.

en: This is not a lossless conversion.
nl: Deze omzetting vermindert de kwaliteit.

en: JPG is generally much better than PNG for photographic use because it compresses the image and discards data. PNGs with transparency are not converted by default.
nl: JPG is algemeen veel beter dan PNG voor foto's omdat het de afbeelding comprimeert en data verwijdert. Transparante PNG's worden standaard niet omgezet.

en: JPG background color:
nl: JPG achtergrond kleur:

en: HEX format (#123def)
nl: HEX formaat (#123def)

en: Background color is used only if the PNG has transparency. Leave this value blank to skip PNGs with transparency.
nl: Achtergrond kleur wordt alleen gebruikt voor transparante PNG's. Laat deze waarde leeg om transparante PNG's niet om te zetten.

en: JPG quality level:
nl: JPG kwaliteitsniveau:

en: Valid values are 1-100.
nl: Geldige waarden zijn 1-100.

en: If JPG quality is blank, the plugin will attempt to set the optimal quality level or default to 92. Remember, this is a lossy conversion, so you are losing pixels, and it is not recommended to actually set the level here unless you want noticable loss of image quality.
nl: Als u geen waarde ingeeft voor de JPG kwaliteit tracht de plugin de optimale kwaliteit te kiezen of 92. Denk er aan, dit vermindert de kwaliteit, u verliest dus pixels, en het is niet aan te raden hier een niveau in te stellen tenzij u merkbaar kwaliteitsverlies aanvaard.

en: No warnings here, just do it.
nl: Geen waarschuwingen hier, doe het gewoon.

en: PNG is generally better than GIF, but animated images cannot be converted.
nl: PNG is meestal beter dan GIF, maar bewegende afbeeldingen kunnen niet omgezet worden.

en: Save Changes
nl: Sla veranderingen op

en: There are many ways to serve WebP images to visitors with supported browsers. You may choose any you wish, but it is recommended to serve them with an .htaccess file using mod_rewrite and mod_headers. The plugin can insert the rules for you if the file is writable, or you can edit .htaccess yourself.
nl: Er zijn verschillende manieren om WebP afbeeldingen aan te bieden aan bezoekers die een ondersteunde browser gebruiken. U kan zelf kiezen, maar de aanbevolen methode is via een .htaccess bestand en door gebruik te maken van mod_rewrite en mod_headers. De plug-in kan de instrukties voor u toevoegen indien het bestand schrijfbaar is of u kan .htaccess zelf wijzigen.

en: Rules verified successfully
nl: Regels succesvol geverifiëerd,

en: The image to the right will display a WebP image with WEBP in white text, if your site is serving WebP images and your browser supports WebP.
nl: De afbeelding aan de rechterzijde zal een Webp afbeelding tonen met WebP in witte tekst, indien uw website WebP afbeeldingen aanbiedt en uw browser WebP ondersteundt.

en: Insert Rewrite Rules
nl: Rewrite Rules toevoegen

en: Support EWWW I.O.
nl: Steun EWWW I.O.

en: Would you like to help support development of this plugin?
nl: Wilt u de ontwikkeling van deze plugin helpen ondersteunen?

en: Help translate EWWW I.O.
nl: Help EWWW I.O. te vertalen.

en: Write a review.
nl: Schrijf een recensie.

en: Contribute directly via %s.
nl: Steun ons rechtstreeks via %s.

en: Use any of these referral links to show your appreciation:
nl: U kan ons ondersteunen door op een van deze links te klikken

[ctx: A2 Hosting:]
en: with automatic EWWW IO setup
nl: met automatische EWWW IO configuratie

en: Add MaxCDN to increase website speeds dramatically! Sign Up Now and Save 25%.
nl: Gebruik MaxCDN om de snelheid van uw website dramatisch te verhogen! Teken nu in en bespaar 25%

en: Integrate MaxCDN within Wordpress using the W3 Total Cache plugin.
nl: Gebruik de W3 Total Cache plugin om MaxCDN te integreren in Wordpress.

en: Debugging Information
nl: Foutopsporing Informatie

en: Select All
nl: Selecteer Alles

en: EWWW Image Optimizer is supported on Linux, FreeBSD, Mac OSX, and Windows
nl: EWWW Image Optimizer wordt ondersteund onder Linux, FreeBSD, Mac OSX, en Windows

en: Unfortunately, the EWWW Image Optimizer plugin does not work with %s
nl: Spijtig genoeg werkt de EWWW Image Optimizer plugin niet met %s

en: EWWW Image Optimizer could not create the tool folder
nl: EWWW Image Optimizer kon de hulpprogramma map niet aanmaken

en: Please adjust permissions or create the folder
nl: Gelieve de machtigingen aan te passen of de map manueel aan te maken.

en: EWWW Image Optimizer could not install tools in %s
nl: EWWW Image Optimizer kon de hulpprogramma's niet installeren in %s

en: Please adjust permissions or create the folder. If you have installed the tools elsewhere on your system, check the option to %s.
nl: Gelieve de machtigingen aan te passen of de map aan te maken.Indien u de hulpprogramma's ergens anders hebt geïnstalleerd, select de optie om te %s.

en: For more details, visit the %1$s or the %2$s.
nl: Voor meer details, bezoek %1$s of %2$s.

en: Settings Page
nl: Instellingen Pagina

en: EWWW Image Optimizer requires exec(). Your system administrator has disabled this function.
nl: EWWW Image Optimizer heeft exec()nodig en uw systeem beheerder heeft deze functie uitgeschakeld.

en: Safe Mode is turned on for PHP. This plugin cannot operate in Safe Mode.
nl: PHP draait in Veilige Modus. Deze plug-in werkt niet in Veilige Modus.

en: EWWW Image Optimizer uses %1$s, %2$s, %3$s, %4$s, %5$s, and %6$s. You are missing: %7$s. Please install via the %8$s or the %9$s.
nl: %1$s, %2$s, %3$s, %4$s, %5$s, en %6$s  zijn vereist voor EWWW Image Optimizer. %7$s ontbreekt. Gelieve te installeren via de %8$s of de %9$s.

en: Optimization skipped
nl: Optimalisatie overgeslagen

en: Could not find %s
nl: Kan %s niet vinden

en: %s is not writable
nl: %s is alleen-lezen

en: Missing finfo_file(), getimagesize() and mime_content_type() PHP functions
nl: PHP functies finfo_file(), getimagesize() en mime_content_type() ontbreken

en: %s is disabled
nl: %s is uitgeschakeld

en: Unable to write file
nl: Kan niet schrijven naar bestand

en: Optimization failed
nl: optimalisatie mislukt

en: png tools are disabled
nl: png hulpprogramme's zijn uitgeschakeld

en: You don't have permission to install image optimizer utilities.
nl: U bezschikt niet over de rechten om de optimalisatie hulpprogramma's te installeren.

en: tar command not found
nl: tar instructie niet gevonden

en: could not move pngout
nl: kan pngout niet verplaatsen

en: could not set permissions
nl: kan machtigingen niet instellen

en: extraction of files failed
nl: Uitpakken bestanden mislukt

en: %1$d images have been selected (%2$d unoptimized), with %3$d resizes (%4$d unoptimized).
nl: %1$d afbeeldingen werden geselecteerd. (%2$d niet geoptimaliseerd), met %3$d groottewijzigingen (%4$d niet geoptimaliseerd).

en: You don't have permission to work with uploaded files.
nl: U hebt de nodige rechten niet om te werken met ge-uploade bestanden.

en: Optimized size – %s
nl: Geoptimaliseerde grootte – %s

en: Thumbnail – %s
nl: Miniatuur – %s

en: Finished Optimization!
nl: Optimalisatie Gelukt!

en: Forcing re-optimization of previously processed images.
nl: Gedwongen re-optimalisatie van eerder verwerkte beelden.

[ctx: string will be something like "media" or "nextgen"]
en: Optimizing %1$s with a %2$d second pause between images.
nl: Optimalisatie van %1$s met een pause van %2$d seconden tussen de afbeeldingen.

en: Bulk status has been reset, starting from the beginning.
nl: Bulk status is gewijzigd. Bulk operatie start vanaf begin.

en: %1$d images in other folders need optimizing.
nl: %1$d afbeeldingen in andere mappen moeten geoptimaliseerd worden.

en: NextGEN/Nextcellent not installed.
nl: NextGEN/Nextcellent niet geïnstalleerd..

en: Grand Flagallery not installed.
nl: Grand Flagallery niet geïnstalleerd..

en: Bulk status has been reset, the next bulk operation will start from the beginning.
nl: Bulk status is gewijzigd. Volgende Bulk operatie zal starten vanaf begin.

en: Please specify a valid library option, see "wp-cli help ewwwio optimize" for more information.
nl: Gelieve een geldige bibliotheek optie op te geven, zie "wp-cli help ewwwio optimize" voor meer informatie.

en: Full size - %s
nl: Volledige grootte - %s

en: Thumbnail - %s
nl: Miniatuur - %s

en: The migration is split into two parts. First, the plugin needs to scan all folders for webp images. Once it has obtained the list of images to rename, it will proceed with the renaming
nl: De migratie gebeurt in 2 stappen. De plugin scant eerst alle folders voor webp afbeeldingen. Een de lijst volledig is wordt gestart met het hernoemen.

en: Start Migration
nl: Star Migratie

en: %d Webp images left to rename.
nl: Er blijven %d Webp afbeeldingen te hernoemen.

en: Skipped:
nl: Overgeslagen:

en: Bulk Thumbnail Optimize
nl: Bulk Miniatuur Optimalisatie

en: The thumbnails for your new images have not been optimized.
nl: De miniaturen van uw nieuwe afbeeldingen werden niet geoptimaliseerd.

en: Optimize Thumbs
nl: Optimaliseer Miniaturen

en: Processing
nl: Bezig met verwerking

en: Galleries
nl: Galerijen.

en: Scan and optimize
nl: Zoek en optimaliseer

en: Resume previous optimization
nl: Hervat vorige optimalisatie

en: Optimize Everything Else
nl: Optimaliseer al de rest

en: Use this tool to optimize images outside of the Media Library and galleries where we have full integration. Examples: theme images, BuddyPress, WP Symposium, and any folders that you have specified on the settings page.
nl: Dit hulpprogramma laat u toe afbeeldingen buiten de Media Bibliotheek en galerijen waar we volledige integratie hebben, te optimaliseren. Voorbeelden: afbeeldingen in uw thema, BuddyPress, WP Symposium en andere mappen die u hebt geselecteerd in de pagina 'instellingen'.

en: The database schema has changed, you need to convert to the new format.
nl: De structuur van de database is gewijzigd. U dient ze aan te passen aan het nieuwe formaat.

en: Convert Table
nl: Converteer Tabel

en: There are no images to optimize.
nl: Er zijn geen afbeeldingen te optimaliseren.

en: Scanning, this could take a while
nl: Bezig met zoeken, dit kan even duren

en: Last optimization was completed on %1$s at %2$s and optimized %3$d images
nl: Laatste optimalisatie dateert van %1$s om %2$s,  %3$d afbeeldingen werden geoptimaliseerd.

en: Optimize Again
nl: Optimaliseer opnieuw

en: If you would like to start over again, press the Reset Status button to reset the bulk operation status.
nl: Indien u opnieuw wilt beginnen, druk de Herstel Beginstatus knop om de beginstatus van de bulk operatie in te stellen.

en: Reset Status
nl: Herstel Beginstatus

en: The plugin keeps track of already optimized images to prevent re-optimization. There are %d images that have been optimized so far.
nl: De plug-in houdt bij welke afbeeldingen reeds geoptimaliseerd zijn om dubbele optimalisatie te vermijden. Er werden reeds %d afbeeldingen geoptimaliseerd.

en: Show Optimized Images
nl: Toon Geoptimaliseerde Afbeeldingen

en: page
nl: pagina

en: of
nl: van

en: Unknown Savings
nl: Onbekende winst

en: Finished importing
nl: Import beëindigd

en: Previously Optimized
nl: Reeds Geoptimaliseerd.

en: No savings
nl: Geen winst

en: License exceeded
nl: Licentie overschreden

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Image Type
nl: Afbeelding Type

en: Image Optimizer
nl: Afbeelding Optimalisatie

en: Image Size: %s
nl: Grootte afbeelding : %s

en: Remove from table
nl: Verwijder uit de Tabel

en: Optimizing
nl: Optimalisering

en: Finished
nl: Beëindigd

en: Bulk Optimize
nl: Bulk Optimaliseer

en: Start optimizing
nl: Start optimalisatie

en: Resume previous bulk operation
nl: Hervat de voorgaande bulk operatie

en: Importing
nl: Importeren

en: Stop Optimizing
nl: Stop Optimalisering

en: You should import Media Library images into the table to prevent duplicate optimization.
nl: U dient de Media Bibliotheek afbeeldingen in de tabel te importeren om dubbele optimalisatie te vermijden.

en: Import Images
nl: Importeer afbeeldingen

en: Force re-optimize
nl: Optimaliseer opnieuw

en: Choose how long to pause between images (in seconds, 0 = disabled)
nl: Kies pauze tussen afbeeldingen (in seconden, 0=uitgeschakeld)

en: Optimize Media Library
nl: Optimaliseer de Media Bibliotheek

en: You do not appear to have uploaded any images yet.
nl: U schijnt nog geen afbeeldingen ge-upload te hebben.

en: %1$d images in the Media Library have been selected, unable to determine how many resizes and how many are unoptimized.
nl: %1$d afbeeldingen in de Media Bibliotheek werden geselecteerd, onmogelijk vast te stellen hoeveel er wel of niet geoptimaliseerd zijn.

en: %1$d images in the Media Library have been selected (%2$d unoptimized), with %3$d resizes (%4$d unoptimized).
nl: %1$d afbeeldingen in de Media Bibliotheek werden geselecteerd. (%2$d niet geoptimaliseerd), met %3$d groottewijzigingen (%4$d niet geoptimaliseerd).

en: Previously optimized images will be skipped by default.
nl: Reeds geoptimaliseerde afbeeldingen worden automatisch overgeslagen

en: %d images
nl: %d afbeeldingen

en: Operation timed out, you may need to increase the max_execution_time for PHP
nl: Bewerking onderbroken, u dient de max_execution_time in PHP te verhogen

en: License Exceeded
nl: Licentie overschreden

en: Optimization stopped, reload page to resume.
nl: Optimalisatie gestopt, herlaad de pagina om opnieuw te proberen.

en: Operation Interrupted
nl: Bewerking onderbroken

en: Temporary failure, seconds left to retry:
nl: Tijdelijke fout, seconden om opnieuw te proberen:

en: Could not remove image from table.
nl: Kon afbeelding niet verwijderen uit tabel.

en: Optimized image:
nl: Geoptimaliseerde afbeelding:

en: Skipped image, ID:
nl: Overgeslagen afbeelding, ID:

en: Full size – %s
nl: Volledige grootte – %s

en: Elapsed: %.3f seconds
nl: Tijd: %.3f seconds

en: Return to Media Library
nl: Terug naar Media Bibliotheek

en: Settings saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: Unoptimized Images
nl: Niet-geoptimaliseerde afbeeldingen

en: Migrate WebP Images
nl: Migratie van Webp afbeeldingen

en: Image Store Optimize
nl: Optimaliseer Afbeeldingopslag

en: Optimize
nl: Optimaliseer

en: Image Store Optimization
nl: Afbeeldingopslag optimalisatie

en: Choose a gallery or
nl: Selecteer een galerij of

en: optimize all galleries
nl: optimaliseer alle galerijen

en: Gallery ID
nl: Galerij ID

en: Gallery Name
nl: Galerij Naam

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Optimize Gallery
nl: Optimaliseer Galerij

en: Title
nl: Titel

en: Gallery
nl: Galerij

en: Settings
nl: Instellingen

en: You don't have permission to optimize images.
nl: U beschikt niet over de nodige rechten om afbeeldingen te optimaliseren.

en: No attachment ID was provided.
nl: ID van bijlage werd niet gegeven.

en: Original Restored
nl: Origineel Hersteld

en: optimized %1$d images, usage will reset in %2$d day. | optimized %1$d images, usage will reset in %2$d days.
nl[0]: %1$d afbeeldingen geoptimaliseerd, gebruik wordt gereset in %2$d dag.
nl[1]: %1$d afbeeldingen geoptimaliseerd, gebruik wordt gereset in %2$d dagen.

en: %1$d image credit remaining. | %1$d image credits remaining.
nl[0]: Er is nog %1$d afbeelding krediet beschikbaar.
nl[1]: Er zijn nog %1$d afbeelding kredieten beschikbaar.

en: used %1$d of %2$d, usage will reset in %3$d day. | used %1$d of %2$d, usage will reset in %3$d days.
nl[0]: gebruikt %1$d van %2$d, gebruik wordt gereset in %3$d dag.
nl[1]: gebruikt %1$d van %2$d, gebruik wordt gereset in %3$d dagen.

en: Reduced by %01.1f%% (%s)
nl: Verminderd met %01.1f%% (%s)

en: Cloudinary image
nl: Cloudinary afbeelding

en: Azure Storage image
nl: Azure Storage afbeelding

en: Amazon S3 image
nl: Amazon S3 afbeelding

en: Could not retrieve file path.
nl: Kan bestandspad niet vinden.

en: %s is missing
nl: %s ontbreekt

en: JPG to PNG
nl: JPG naar PNG

en: WARNING: Removes metadata. Requires GD or ImageMagick. PNG is generally much better than JPG for logos and other images with a limited range of colors.
nl: WAARSCHUWING: Verwijdert metadata. Vereist GD of ImageMagick. PNG is meestal beter dan JPG voor logos en andere afbeeldingen met een beperkt aantal kleuren.

en: PNG to JPG
nl: PNG naar JPG

en: WARNING: This is not a lossless conversion and requires GD or ImageMagick. JPG is much better than PNG for photographic use because it compresses the image and discards data. Transparent images will only be converted if a background color has been set.
nl: WAARSCHUWING: Dit vermindert de kwaliteit en vereist GD of ImageMagick. JPG is veel beter dan PNG voor foto's omdat het de afbeelding comprimeert en gegevens weglaat. Transparante afbeeldingen worden alleen omgezet als er een achtergrond kleur werd ingesteld.

en: GIF to PNG
nl: GIF naar PNG

en: PNG is generally better than GIF, but does not support animation. Animated images will not be converted.
nl: PNG is meestal beter dan GIF, maar ondersteunt geen bewegende beelden. Bewegende beelden zullen niet worden omgezet.

en: Unsupported file type
nl: Niet ondersteund bestandstype

en: Optimize now!
nl: Optimaliseer nu!

en: Re-optimize
nl: Optimaliseer opnieuw

en: Restore original
nl: Herstel origineel

en: Not processed
nl: Niet bewerkt

en: We have %d images to optimize.
nl: Er zijn %d afbeeldingen te optimaliseren.

en: Optimize All Images
nl: Optimaliseer alle afbeeldingen.

en: There are too many images to display.
nl: Er zijn te veel afbeeldingen om weer te geven.

en: Insertion successful
nl: Invoegen geslaagd.

en: Insertion failed
nl: Invoegen mislukt

en: Pngout was successfully installed, check the Plugin Status area for version information.
nl: Pngout was succesvol geïnstalleerd, check de Plugin Status voor informatieivm de versie.

en: Pngout was not installed: %1$s. Make sure this folder is writable: %2$s
nl: Pngout was niet geïnstalleerd: %1$s. Kijk na of map niet alleen-lezen is: %2$s

en: Plugin Home Page
nl: Plugin Home Pagina

en: Installation Instructions
nl: Installatie Instructies

en: Plugin Support
nl: Plugin Ondersteuning

en: Media Library
nl: Media Bibliotheek

en: New images uploaded to the Media Library will be optimized automatically. If you have existing images you would like to optimize, you can use the %s tool.
nl: Nieuwe afbeeldingen, opgeladen in de Media Bibliotheek, worden automatisch geoptimaliseerd. Als u bestaande afbeeldingen wil optimaliseren kan u het %s hulpprogramma gebruiken

en: Click to toggle
nl: Klik om te wisselen

en: All Clear
nl: Alles in orde

en: Requires Attention
nl: Vraagt uw aandacht

en: Total Savings:
nl: Totale winst:

en: Cloud optimization API Key
nl: Cloud optimalisatie API Sleutel

en: Verified,
nl: Geverifiëerd,

en: Not Verified
nl: Niet Geverifiëerd

en: If updated versions are available below you may either download the newer versions and install them yourself, or uncheck "Use System Paths" and use the bundled tools.
nl: Indien hieronder nieuwere versies aanwezig zijn kan u ofwel de nieuwere versies downloaden en zelf installeren, ofwel "Gebruik Systeempad" uitvinken en de bijgevoegde hulpprogramma's gebruiken.

en: Updates are optional, but may contain increased optimization or security patches
nl: Updates zijn optioneel maar kunnen verhoogde performantie en veilgheid bieden

en: If updated versions are available below, you may need to enable write permission on the %s folder to use the automatic installs.
nl: Indien er updates beschikbaar zijn dient u eventueel schrijfmachtiging toe te kennen aan folder %s om de automatische installatie procedure te gebruiken.

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: version
nl: versie

en: Missing
nl: Ontbrekend

en: Install
nl: Installeer

en: automatically
nl: automatisch
